Escabel.com ve Firmamız Hakkında

 

2019 yılında Hazel Kozmetik İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak başladığımız kozmetik üretim serüvenimiz bugün Escabel markası ile Türkiye geneline ulaşmaktadır. Antalya Aksu'da bulunan üretim tesisimizde güncel teknolojilerle ürettiğimiz yüksek kaliteli cilt kremi, güneş koruyucu, doğal sabun ürünlerimizin yanı sıra, sıvı dezenfektan ve kolonya çeşitlerimiz de kısa sürede takdir ve ilgi görmüştür. Toptan satışlarımız bölge bayilerimiz ve müşterilerimize özel olarak 2020 yılında yayına başlayan escabelkozmetik.com online mağazamız aracılığıyla gerçekleşmektedir. Perakende satışları için yetkili satış noktalamızı ziyaret edebilir veya online mağazamızı kullanabilirsiniz.

 

Değerlerimiz;

 

Aklın ve Bilimin ışığında ilerlemek; Sürekli öğrenen ve gelişen bir kurum olmak; Özverili, çalışkan gelişime açık, çözüm odaklı, donanımlı ve nitelikli bir kadro ile çalışmak; Olumlu, geliştirici, insan ilişkilerinde adil, sevgi, saygı ve empatik yaklaşımı esas almak.

 

Vizyonumuz;

 

Dünyanın her ülkesinde kozmetik sektöründe insanların bir numaralı tercihi olmak bir Türk markası olarak hem ithalat hem ihracatta sürdürülebilir başarı sağlamak ve global kozmetik pazarında Türk markası olarak yer almak.

 

Misyonumuz;

 

İnsana ve doğaya karşı duyarlı olarak bu doğrultuda kaliteli ve güvenilir ürün üretmek; Müşteri odaklı yaklaşımla beklentileri karşılayarak yasal yükümlülükleri yerine getirerek etik değerlere saygı ve sevgi duyarak güvenilir organizasyon yapısı ile çalışanların yetkinliğini, sosyal ve ekonomik haklarını gözeterek ülke gelişimine katkıda bulunmak.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR